Для пошиття, наприклад, норкового пальто необхідно багато норок, тому з метою економії хутро спочатку нарізають відповідним чином на смужки, а потім зшивають разом для створення остаточного виробу
Модна шуба в розпуск з хутра норки 2011

Сьогодні у моді вироби з натурального або штучного хутра різних видів та розмірів. Як відомо, натуральне хутро одержують від різних видів тварин, включаючи лисиць, кроликів, норку і так далі. З них для виробництва одягу дуже популярним є, наприклад, хутро норки.

Проте з однієї норки можна одержати лише невелику кількість хутра, якої недостатньо для всього виробу. Наприклад, пальто є занадто великим предметом одягу, для виготовлення якого може знадобитися багато норок. У подібних випадках шматочки хутряного матеріалу, отримані від певної кількості норок, спочатку нарізаються відповідним чином на пластини, а потім зшиваються разом для створення остаточного виробу.

Проте у цьому разі звичайна верхня одежа з норки є досить важкою й може виглядати невиразно та одноманітно (а отже, занадто консервативно) при використанні смужок хутра одного виду.

Крім того, при виготовленні звичайної верхнього одягу потрібно, щоб кожен шматок хутряного матеріалу був більше певного мінімального стандартного зразка. Однак не завжди легко підготувати подібний хутряний матеріал у достатній кількості.

Шляхи вирішення вищезгаданих проблем є наступними. По-перше, сировинне хутро нарізають на кілька смужок. Потім отримані смужки хутра з'єднують разом для одержання вторинного матеріалу-напівфабрикату, з якого створюється остаточний виріб.

Зокрема, для створення вторинного матеріалу-напівфабрикату смужку хутряного матеріалу сплітають із іншою смужкою хутряного або нехутряного матеріалу. Прикладом нехутряного матеріалу може бути, наприклад, шнур з вовни, сітчаста основа (з поліестерових ниток, зі скручених віскозно-прядив'яної ниток), еластична тканина. У останньому випадку для створення вторинного матеріалу-напівфабрикату може використовуватися почергове розташування смужок хутра та смужок еластичної тканини або шахматне розташування прямокутних смужок хутра та прямокутних шматків еластичної тканини.

Слід зазначити, що полістерова нитка, так само як і віскозно-прядив'яна нитка, власне кажучи, не є еластичними матеріалами, що є недоліком. Природно, вони не можуть бути абсолютно нееластичними і мають тенденцію до незначних деформацій при прикладені розтяжного зусилля. Таким чином, при використанні звичайних матеріалів для виготовлення такого одягу, як жилети, пальто, куртки, светри і так далі, остаточні вироби (тобто жилети, светри і т.д.) повинні бути досить великими, щоб дозволити користувачу легко їх надягати та знімати. Однак такий надмірно великий одяг є незручним і може створювати враження непривабливого зовнішнього вигляду.

Отже, вартість їх як комерційних товарів може знижуватися. Інша справа, використання поліпшених матеріалів, кінцеві вироби з яких можуть прекрасно підходити їхньому власникові. Однак звичайна технологія вимагає переплетення значної кількості шматочків хутра та еластичної тканини, що вимагає істотної витрати часу і праці. Крім того, сплетені частини одягу порівняно неміцні і можуть рватись. Проблеми, позв'язані зі зниженням продуктивності праці і зменшенням міцності одежи вирішуються за рахунок того, що смужки хутра та еластичної тканини робляться дуже маленькими по ширині. (В естетичних цілях переважно, щоб ширина кожної смужки хутра та кожної смужки тканини були такими, щоб еластична тканина й шкіра смужки хутра були повністю заховані у ворсі.)

Читайте также:

1. Що краще купувати шубу в розпуск чи з цільних хутряних пластин?
2. Просто та доступно про шуби (короткий огляд)
3. Популярні моделі та фасони шуб
4. Хутро, що наразі в моді: огляд ринку шкіри та хутра
3.
Обираємо виробника хутряних виробів

  • Дата створення : 2016-04-23
  • Переглядів : 1058
Теги : mink-shop