Двосторонній одяг - верхній одяг, що можливо носити на дві сторони. Маркетинговий хід чи безумовна перевага нових моделей пуховиків та демісезонних курток

Двохсторонні жіночі демісезонні куртки

Світ моди не стоїть на місці, все більше модельєрів втягуються в нескінченну і безкомпромісну боротьбу за серця і кишені споживачів, вигадуючи незвичайні за формою, зовнішнім виглядом і змістом вироби верхнього одягу, а особливо пуховиків та осінніх курток.

Новинкою цього сезону, з деякою натяжкою, можна назвати верхній двосторонній одяг (пуховики, осінні та весняні куртки). Це і невеликі пуховички для молоді та легкі демісезонні куртки. У чому принадність такого одягу? По суті, купуючи одну одиницю верхнього одягу, Ви отримуєте дві. Дизайнери докладають величезні зусилля, щоб обидві сторони у таких демісезонних куртках чи пуховиках мали максимальні відмінності, створюючи ілюзію двох абсолютно різних моделей.

Переваги двохсторонніх демісезонних осінніх курток

З одного боку, появу двохсторонніх курток можна сприйняти як хитрий маркетингових хід, але давайте не будемо поспішати і розглянемо більш пильно  двосторонні моделі осінніх та весняних курток у ситуаціях, в яких вони могли б виявитися затребуваними.

Перше що приходить на розум, - Ви забруднилися. Це можуть бути бризки брудної води від проїхавшої по калюжі поруч з Вами вантажівки, а може, Ви послизнулися на льоду і «приземлилися» п'ятою точкою в бруд. Але нічого непоправного, бо у Вас двохстороння куртка.  Одностороння висохне і отряхнецься, але на це потрібен час, якого немає, а у Вас намічена важлива зустріч, від якої багато чого залежить. Отже, Ви забруднилися, Ви спізнюєтеся, і Ви повинні виглядати пристойно. На цьому етапі достатньо скинути двохсторонню куртку, обтрусити наскільки це можливо бруд, вивернувши її навиворіт, одягнути і продовжити шлях, але вже більш обережно,- третьої спроби у Вас немає!

Друга перевага двохсторонньої куртки. Ви хочете справити враження на подруг і друзів. Поспілкувавшись з ними в одному образі, через якийсь час Ви ефектно з'являєтеся перед ними у зовсім іншому.

Третя причина купити двохсторонню куртку. Ви можете просто захотіти, щоб Вас не впізнали люди, з якими Ви недавно спілкувалися. Це випадкові люди, не знайомі з Вами особисто.

Цілком можуть бути і інші життєві ситуації, де така двостороння куртка зможе не тільки зігріти Вас, але і вирішити побічні проблеми. Напишіть про них у коментарях, ми будемо Вам дуже вдячні.

 

 


  • Дата створення : 2017-09-18
  • Переглядів : 3169
Теги :