Поради з приводу купівлі та вибору жіночої шкіряної куртки. Розглянуто особливості шкіряних курток з натуральної шкіри та шкірзамінників різних типів.

Як обрати і купити шкіряну куртку

Давайте розглянемо цю проблему з різних сторін. Ні, купити куртку не проблема. Проблема в розгляді і виборі найбільш зручної та конфортної для Вас моделі шкіряної куртки.

Типовий підхід щодо купівлі шкіряної куртки

Звичайний алгоритм покупки товарів тривалого користування, зокрема шкіряної куртки,  такий:

1. Ви робите в браузері запит «купити шкіряну куртку» і гугл або інший пошуковик видає Вам кілька сторінок. Далі першої сторінки рідко хто забирається. Принаймні, вже після відвіданих 2-3х перших сайтів Ви починаєте орієнтуватися в різноманітті фасонів, кольорів і цін. Далі йде пункт

2. На яку суму Ви можете розраховувати для цієї покупки? Припустимо, Вам пощастило в цьому житті і вартість куртки Вас не хвилює. В цьому випадку Ви дзвоните в магазин за вказаними телефонам і дізнаєтеся, чи є Ваш розмір шкіряної куртки з таким індексом. Якщо розмір в наявності, Ви приймаєте рішення, замовити доставку куртки додому або все-таки поїхати в магазин і поміряти її у продавця? У будь-якому випадку вітаємо, - Ви скоро станете володарем шикарного шкіряної куртки!

Натуральна шкіра vs шкірзамінник, екошкіра

Тут начебто все просто і зрозуміло: зайшов, побачив, купив! А якщо ось саме на вподобану модель трохи не вистачає коштів? Що тоді? Відмовитися від мрії? Та ні в якому разі! По-перше, більшість серйозних магазинів можуть дозволити собі невеликий торг, в результаті чого, куртка буде Ваша. По-друге, Вам можуть запропонувати альтернативу, - приблизно таку ж куртку, а може і ще красивіше, але значно дешевше. Чому дешевше? А вона виготовлена з екошкіри. Не чули? Ну, це просто! На бавовняну або поліефірну тканину наноситься шар поліуретану з мікропорами, які дозволяють цій екошкірі «дихати» ще краще ніж натуральної. На дотик така шкіра тепліше і приємніше натуральної. Період експлуатації приблизно такий же. Міцність - цілком порівнянна. Поступається тільки в температурних режимах. Якщо Ви плануєте використовувати її при температурах нижче -35 градусів Цельсія то така шкіряна куртка Вам явно не підходить. Дрібні подряпини і порізи тримає добре, навіть здатна самовідновлюватися, а ось глибокі і наскрізні порізи для екошкіра не дуже рекомендовані. В силу своєї хімічної нейтральності, дуже складно знайти клей, який склеїть розрив. З натуральною шкірою тут простіше. А ось алергікам навпаки! Від екошкіра ніякої шкоди не буде, чого не скажеш про натуральну шкіру.

Таким чином, купивши шкіряну куртку з екошкіри, Ви практично нічого не втратили, а придбали багато,- зовнішній вигляд нічим не поступається, а іноді і перевершує куртку з натуральної шкіри. Ви зекономили гроші, які Вам зовсім не будуть зайвими! І ось ще що: жодна тварина не постраждала із-за Вашого бажання купити шкіряну куртку! Повірте, для багатьох це може бути вирішальним фактором при виборі і купівлі шкіряної куртки!

Ну і на кінець замітки, невелике попередження. Екошкіра — продукт новітніх технологій і на ринку з'явилася порівняно недавно. До цього бал правил кожзам (замінник шкіри на основі ПВХ). Витяг з Вікіпедії: «...однак при звичайному неповному згорянні ПВХ можуть утворюватися чадний газ і токсичні хлорорганічні сполуки. Ряд токсичних речовин утворюється у процесі виробництва ПВХ». Воно Вам треба? - ні звичайно! А ось недобросовісним продавцям треба! Треба продати свій товар на основі ПВХ під маркою екошкіра. Їх дійсно важко відрізнити один від одного. Що ж робити в цьому випадку?

Не купуйте вироби з екошкіри у випадкових продавців, які торгують підозрілими та недоброякісними товарами! Знайдіть солідний магазин, який дорожить своїм добрим ім'ям - там Вас не обдурять, їм це просто не вигідно!


  • Дата створення : 2017-09-02
  • Переглядів : 1929
Теги :