Купити пуховик жіночий або як зробити подарунок коханій.

Купити пуховик жіночий або як зробити подарунок коханій.

Ах, жінки, ці милі створіння, без яких життя не в радість! Зараз, напередодні зими, дуже хочеться огорнути їх турботою і теплотою, не дати замерзнути, зігріти, підтримати.

Один з найпростіших і дієвих способів це зробити, піднести їй подарунок — купити жіночий пуховик. Серед величезного різноманіття моделей завжди можна вибрати саме те, що підійде Вашій жінці, зігріє її, наповнить погляд любов'ю і вдячністю.

Насправді, купити пуховик жіночий, зовсім не складно. Якщо Ви готуєте подарунок своїй коханій, досить знати її зростання, розмір, улюблений колір. Якщо Ви цього не знаєте і з якихось причин не можете запитати,- непомітно виміряйте її одяг, придивіться до кольору її сумочок, туфель, коротше, проявіть увагу до дрібниць з її оточення. Цих даних вже цілком достатньо, щоб досвідчений продавець підібрав Вам пуховик, який на 80% задовольнить Вашу жінку.

Давайте тепер попрацюємо над рештою 20%. Насамперед, нас буде цікавити довжина купується пуховика жіночого. Якщо Ваша жінка проводить багато часу за кермом автомобіля або любить займатися зимовими видами спорту або просто багато пересувається пішки,- рекомендована довжина пуховика повинна знаходитися в інтервалі від 60 до 80 см. Для всіх інших ситуацій, довжина пуховика жіночого повинна бути більше. Це якщо слідувати нашій чоловічій логіці. Але Ви самі розумієте, що в таких питаннях чоловіча логіка може і не спрацювати. Тому ризикнемо і будемо далі «обчислювати» найбільш оптимальний варіант покупки пуховика жіночого.

А далі нам потрібний фасон, розрахований саме на її вік. Вік-то ви її знаєте? Ні? Ну хоч приблизно! - відмінно, цього досить! Достатньо для досвідченого продавця, не для нас з Вами. Повторюся,- вибір пуховиків жіночих просто величезний! У той же самий час, потреби Вашої улюбленої повинні бути задоволені за двома головним критеріям: 1. жіночий пуховик повинен її прикрашати, в крайньому випадку, він повинен поєднуватися з нею. 2. їй має бути в ньому тепло у найлютіші морози і затишно при будь-якій іншій погоді. Звичайно, ще є купа дрібниць, таких як наявність капюшона, який до того ж може відстібатися, наявність або відсутність кишень, які закриваються на кнопки, ґудзики, так і на блискавках, а так само всілякі обробки і прикраси. До речі, обов'язково поцікавтеся типом утеплювача. Він може бути натуральним, а може і синтетичним. Що краще, що гірше, в даний час складно визначити. Майже при рівній здатності зберігати тепло, синтетика прослужить довше і в ній нічого не заведеться. Зараз в інеті є багато інформації по кожному виду утеплювача, а так само спорів, який краще, який тепліше. Для простоти назвемо це вибором між пухом і біо-пухом. Начебто, біо-пух поки перемагає, але вибір все одно за Вами!

Отже, Ви купили пуховик жіночий і принесли його додому, а в потрібний момент піднесли його своїй жінці. Як Ви думаєте, що буде далі? Перш за все, Ви отримаєте той самий погляд, про який ми говорили на самому початку допису. І це як мінімум. Далі будуть захоплення, вдячності, може бути і сльози радості, хоча це ми не гарантуємо. А от якщо Ви в чомусь прорахувалися з розмірами, кольором, фасоном або капюшоном, ми вам гарантуємо обмін купленого пуховика жіночого або повернення суми, - Ви нічим не ризикуєте!

Робіть подарунки коханим,- це найвигідніше вкладення Ваших коштів! Ми Вам це гарантуємо!


  • Дата створення : 2017-09-02
  • Переглядів : 892
Теги :