Попит на класичні моделі чоловічих дублянок в 5 разів(!) перевищує попит на моделі екстравагантні, «стильні». Причина тут криється швидше за все в тім, що класика для чоловіків це і є стиль, стиль чоловіків.

Слід зазначити, що рік за роком виробники верхнього одягу разом з дизайнерами пропонують широкий вибір нових чоловічих дублянок. Але є статистика, з якою доводиться рахуватися як магазинам хутра та шкіри так і виробникам хутряних і шкіряних виробів. Справа в тому, що попит на класичні моделі в 5 разів(!) перевищує попит на моделі екстравагантні, «стильні». Причина тут криється швидше за все в тім, що класика для чоловіків це і є стиль, стиль чоловіків. Тому рік у рік на ринку більше можна побачити варіації класичних моделей, чим дійсно щось екстра ексклюзивне. Варіації класичних моделей досягаються за рахунок зміни якихось окремих штрихів, використання дещо інших матеріалів та сучасних технологій.

Моделі чоловічих дублянок

Чоловікам, які віддають перевагу елегантності дизайнери пропонують строгі класичні моделі дублянок на ґудзиках довжиною до коліна або трохи вище, зі строгим англійським коміром, бічними прорізними кишенями, без зайвих елементів оздоблення. Класична дублянка є частиною ділового стилю чоловіків в зимовий сезон. Класичний колір - чорний. Такі дублянки рік у рік є лідерами продажів. Приталена модель - може ледь помітно підкреслити силует чоловічої фігури.

Чорна класична дублянка чоловіча з овчини, просочення сілка (silk)Класична чорна дублянка чоловіча овчина, просочення сілка (silk)

Короткі чоловічі дублянки (спортивний стиль, авіатор). Такі моделі є більш молодіжними. Дизайнери тут звертають особливу увагу на практичність. Незважаючи на те, що будь-який зимовий одяг є в певній мірі обмежує рухи, такі моделі є оптимізованими під активний спосіб життя. Вони добре підійдут тим, кому доводиться часто їздити в автомобілі або часто змінювати обстановку - приміщення, вулиця.

Класична чоловіча дублянка коротка овчина, просочення сілка (silk)Чорна класична дублянка чоловіча Авіатор з овчини, просочення сілка (silk)

Матеріали та хутра для чоловічих дублянок

Шкіра. Є дублянки зі шкурок овець (овчина, каракуль, мутон) та кіз (тоскана). Матеріал з якого зроблена дублянка впливає на те наскільки теплою буде дублянка, а також на її вагу. Самі теплі - дублянки з овчини, далі з мутону, тоскани, каракулю. На вагу також впливає технологія вичинювання шкіри. Останнє є основною причиною, чому дублянки вітчизняного виробництва більш важкі чим, наприклад, турецького

Покриття дублянки. Варіантів покриття дуже багато, але основні з них два водонепроникні плівки (просочення) та замша. Саме практичне покриття - сілка (silk). У дублянці з такою обробкою шкіри вам не буде страшним ні мокрий сніг, ні дощ, ні бруд.

Який одяг носяться разом з чоловічими дублянками

На вибір чоловічої дублянки велике значення має супутній одяг, в якому віддає перевагу покупець . Одна справа костюм Pierre Cardin або елегантні штани з лакованими туфлями чи сапогами, а інша справа джинси з кросівками. Далі ми тут Вам особливо нового нічого не відкриємо, а скоріш опишемо цілком очевидні речі.

Вибір чоловічої дублянки на зиму ґрунтується на тих же аргументах як і пальто на осінь. Тобто класика гарно пасує до класики. Класичні моделі довжиною до середини стегна та нижче до коліна купують чоловіки які носять костюми. Довжина дублянки вибирається так, щоб вона могла прикривати низ піджака костюма.

Короткі чоловічі дублянки більше підійдуть любителям зручного повсякденного одягу, наприклад, тим хто носить светр + джинси. Також короткі чоловічі дублянки будуть зручними тим хто часто керує автомобілем.

Як правило в чоловічих дублянок, на відміну від жіночих дублянок, капюшон відсутній. Тому окремим питанням є підбор головного убору. Солідним чоловікам добре пасують стильні хутряні шапки. Тим, хто молодший - вилюрові кепки.

Що стосується вибору взуття, те особливих проблем тут не виникає, напевно більше має, так сказати, її стан, особливо в мокру брудну погоду.

Читайте також:

1. Всі моделі жіночих дублянок 2011-2012. Каталог + посилання на інтернет магазини

2.
Чому чоловічі пуховики є найбільш купляємим верхнім зимовим одягом

3. Хутряні аксесуари: шарфи з хутра, хутряні шапки, взуття

4.
Норкові шуби. Детальний огляд з фото та цінами

5. Шуби в розпуск. Фото + ціни


  • Дата створення : 2016-04-23
  • Переглядів : 3832