Якщо провести рукою по хутру та відчути м'який дотик норкового хутра, то бажання купити шубу може стати просто нестерпним

Модна шуба нижче колін з довшим ворсом хутра на нижньому краю шубиМода на шуби та пристрасть до хутра напевно ніколи не зникнуть. Це частково обумовлено тим, що хутро символізує розкіш, престиж та причетність до вищого класу суспільства. А м'якість, блиск і природний, натуральний вигляд хутра роблять бажання купити норкову шубу зовсім непереборним. До того ж одяг з хутра найкраще зберігає тепло, у шубі навіть у дуже холодну та зимну погоду завжди почуваєш себе комфортно та стильно. Але незважаючи на це, хутро часто може використовуватися у верхньому зимовому одязі безпосередньо або як підкладка в пальто, жакетах і курточках, а також у шкіряному взутті. Деякі дизайнери використають хутро і як допоміжний аксесуар для прикраси та оздоблення хутром, наприклад, шкіряних сумок, спідниць, штанів і навіть для вечірніх плать.

Завдяки сучасним технологіям обробки хутра та шкіри, появі натуральних мутантних окрасок хутра досягнуті самі неймовірні варіації хутряних виробів. Чого лмше варує, наприклад, хутро норки пастельного окрасу з рожевим відтінком! А жилетка з такого хутра? Взагалі хутро буває різних видів і якості, наприклад: хутро норки, соболине хутро, хутро бобра, лиси. Тому завжди є можливість вибрати собі хутряний виріб згідно своїм фінансовим можливостям. Незважаючи на недешеві ціни на хутряні вироби слід зазначити, що доступність і можливість купити їх сьогодні стала по кишені навіть рядового покупця, особливо якщо врахувати те що існує можливість купити норкову шубу в кредит.

Модна шуба до колін зі стриженого хутра норки 2011Бувають звичайно випадки коли деякі жінки мають певний світогляд щодо натурального хутра або коли бажання економії бере гору над блиском хутра. У цьому випадку, особливо на заході погляди звертаються на вироби зі штучного хутра найвищої якості. Але якщо говорити чесно, то штучне хутро все-таки не може стати повноцінною заміною натуральному ні в зовнішньому вигляді, ні за експлуатаційними якостями.

Більшість жінок любить хутро з пристрастю, так само як деякі люблять діаманти. Носять же шуби головним чином для престижу або для придання собі дорогого фешенебельного зовнішнього вигляду. Жінки в якісних натуральних хутрах почувають себе настільки особливими та неперевершеними, що готові платити за них тисячі доларів. Так само як і сапоги на високих каблуках або чудовий дорогоцінний камінь, шуба з якісного натурального хутра робить жінку більш сексуальною, елегантною та зверхпо жіночною. Навіть трирічній дівчинці дитяча біла шубка додасть видгляду справжньої принцеси.

Модна шуба з капюшоном з чорного стриженого хутраКожна жінка заслуговує того, щоб почувати себе особливою. Хоча шуби з рідких і дорогих видів натурального хутра можуть дозволити собі тільки досить багаті люди, але все-таки треба ще раз відзначити, що можна купити шубу недорого, вироби із класичних видів хутра в наші дні стали доступними широкому колу покупців.

Теги: хутро світ, чарівні хутра , магазин хутра , шуба хутро, хутро з, мода шуби, шуби недорого

Інші статті на цю ж тему:

1. Як вибрати шубу: моделі, способи пошиття, види хутра, різновиди комірів та ін
2. Відчіпні хутряні коміри, каптури та аксесуари
3.
Про те як шиють шуби в розпуск
4. Модні шарфи з хутра
5. Оздоблення хутром верхнього шкіряного одягу

  • Дата створення : 2016-04-23
  • Переглядів : 1696
Теги : mink-shop