Примітною особливістю повністю хутряних шарфів є те, що вони зав'язуються, а правду кажучи носяться у вигляді петлі, завдяки продівання одного кінця шарфа в проріз іншого як показано на малюнку

Хутряні шарфи у поєднанні з чоловічим та жіночим верхнім одягом

Використання хутра в модних чоловічих і жіночих шарфах стає усе більше популярним. Примітною особливістю повністю хутряних шарфів є те, що вони зав'язуються, а точніше кажучи носяться у вигляді петлі, як показано на рисунку. Для того щоб шарф з хутра легко одягався та знімався бажано, щоб основа хутра могла розтягуватися в поздовжньому напрямку шарфа.

купити шарф з хутра фото Спосіб зав'язування 

модного шарфа з хутра фото

Хутряний шарф

Спосіб зав'язування модного хутряного шарфа

Як видно з рисунку, еластична сітка має проріз, розташований на одному з кінців шарфа. На малюнку для кращого розуміння сітка основи зображена частково відкритою, хоча насправді вона закрита хутром і тому невидима. Проріз робиться, як правило, уздовж по центру шарфа. Завдяки такому прорізу шарф носиться наступним оригінальним способом: один кінець шарфа продівається в проріз на іншому кінці, як показано на малюнку праворуч. Продінутий кінець хутряного шарфа завдяки ворсистості добре втримується в прорізі.

Шарфи складаються з різних поздовжніх зон, в яких може відрізнятися хутро, напрямок ворсу, кольори, візерунок та ін. Цьому сприяє й те, що хутро для шарфів найчастіше шиється в розпуск (тобто зшитий зі спеціально нарізаних вузьких смужок хутра). У прикладі показаному на рисунку смужки хутра розташовані уздовж шарфа, проте це не обов’язково, смужки хутра можуть проходити і в поперек шарфа. Також слід зазначити, що дуже непогано виглядають в’язані шарфи частково оздоблені хутром.

Пуховики з вязаним шарфом оздобленим хутром

Існують нові модні моделі пуховиків з шарфом у комплекті. В комплект входить в'язаний шарф з декоративними бомбонами з хутра кролика, такими ж як і на інших елементах одягу кишенях.


  • Дата створення : 2016-04-23
  • Переглядів : 1904
Теги : mink-shop