Розглянуто найбільш поширенні запитання

Як визначити якість шуби?


По-перше, хутро повинно бути “зимнім”. Що це значить? Просто у зимню пору року хутро тварин є кращим і має густий підпушок.


По-друге, повинна бути гарна виробка хутра. Міздря (зворотний бік шкурки) повинна бути м'якою та еластичною. Міздря в не фарбованих шкурок повинна бути білою. У старого хутра міздря жовтіє.


По-третє, те наскільки шуби довго буде носитись залежить від виду хутра. Найбільша носкість у хутра видри, потім бобра, єнота, соболя, норки, каракуля, нутрії, ондатри й т.д. Аутсайдерами в цьому списку можна вважати хутро кролика, горного козлика і зайця.


Також для певних видів хутра (наприклад, нутрії) має значення походження хутра, тобто хутро це дикої тварини, чи вирощеної у клітці. Прикладом тому є аргентинська дика нутрія, вона і більше цінується,Як перевірити якість пошиття та виробки хутра під час покупки?


Кілька моментів, на які завжди нескладно звернути увагу при швидкому огляді шубки, що Вам сподобалася. Хутро повинно бути густим, блискучим, пружним, без пролисинок, міздря повинна бути білою, м'якою .


Якщо виробник шуб не боїться за якість своїх виробів, то якість вироблення шкурок можна подивитися зсередини під підкладкою шуби.На що, насамперед, необхідно звернути увагу при виборі і покупці шуби?


По-перше, де купувати шубу? Відповідь - у магазині або хутряному салоні. Відповідь правильна, але слід пам’ятати, що хоча шуби і купують влітку, але все ж таки хутряні вироби є товаром сезонним. Купуючи шубу в шикарному салоні, Ви автоматично оплачуєте величезні накладні витрати обраного вами закладу (оренда, зарплати й ін.) за весь рік. А це не багато не мало становить 20-25 % від всієї вартості. Ринок - можна не коментувати, хіба що в місцях оптової торгівлі. Інтенсивність торгівлі зменшує ймовірність того що шубою «шурували» взад і вперед довгий час. Інтернет магазин хутра. У випадку якщо інтернет магазин працює напряму з виробником кращого варіанту не знайти. Вибір моделі по електронному каталогу. Можливість роботи під замовлення.


По-друге, треба чітко уявляти, де саме Ви будете в основному носити шубу. Якщо Ви за кермом автомобілю, то добра порада брати коротку шубку або куртку з короткошерстих хутр (норка, видра й ін.), якщо Вам взимку доводиться регулярно гуляти з дитиною в колясці - то краще брати довгу і теплу шубу.


Що краще - шуба “у розпуск” чио шуба зшита з цільних пластин?


Тут присутня діалектика яка часто маємісце, коли ми хочемо купить щось саме саме краще та ще за різними критеріями! Якщо міздря товста, як у бобра, нутрії, єнота - то краще розпуск. Тоді шуба краще лягає і не стоїть колом. Якщо ж міздря тонка, наприклад як у норки, то шуба в розпуск може стройнити повних жінок. Хоча все залежить від конкретної моделі шуби, її довжини, кольору і т.д.


Ну і не забуваємо звертати увагу на якість хутра і його виробки, про що ми вже говорили вище.Чи варто купувати шубу з фарбованого хутра?


Тут варто розрізняти, для чого виробник пофарбував хуто. Призначення фарбування може бути різним. Якщо для приховання дефектів хутра і його виробки (а для цього, як правило, використаються темні кольори), то це неприпустимо. З іншого боку, внаслідок непривабливості натуральних кольорів хутра, наприклад як у дикої нутрії, фарбування виробки виконується практично завжди. Також слід зазначити, що тонування хутра присутнє у всіх хутряних виробах. Метою такого легкого фарбування вилучення незначних природніх відмінностей у кольорі різних пластин (шкурок) хутра


Варто врахувати й модні тенденції. Зараз гама кольорів на хутра розширюється, часто застосовується тонування хутра або його фарбування в один або декілька кольорів. З огляду на високий рівень сучасних технологій і висок якість барвників, вплив такої обробки істотно на хутро не значний.


Тому якщо Вам сподобалася шуба з яскраво-червоної норки або фіолетового песця - так уперед і ні в чому собі не відмовляйте.Що вибрати - шубу чи дублянку?


Питання риторичне, але має право на існування. Об'єктивно говорячи, шуба - річ більш практична. Вона не боїться дощу, бруду і, що дуже важливо, мода на шуби більш консервативна. У шубі, купленій сьогодні, і через п'ять років Ви будете виглядати неперевершено.  • Дата створення : 2016-08-25
  • Переглядів : 1199
Теги :