Сьогодні дизайнери успішно використовують хутро для оздоблення верхнього одягу, особливо модних жіночих дублянок. Далі варіанти оздоблення хутром з фотографіями

Задля підтвердження того, що хутро успішно використовується для оздоблення верхнього одягу, особливо модних жіночих дублянок, наведено приклади найпоширеніших варіантів оздоблення хутром одягу та проілюстровано малюнками. Зокрема, на рис. 1 показано оздоблення манжети пальто. На рис. 2 показано оздоблення відлоги (капюшона). На рис. 3 показано оздоблення коміра плаща. На рис. 4 показано оздоблення коміра, манжет і низу куртки.

Манжети рукава з хутрафото оздоблення хутром каптура/капюшона

Рис. 1 Оздоблення хутром манжети

Рис. 2 Приклад оздоблення хутром капюшона

До виробів у яких успішно використається хутро з усіма властивими для нього перевагами можна віднести одяг, наприклад, светри, жилети, куртки, пальто або верхні плаття; доповнення для предметів одягу, наприклад оздоблення комірів, манжет або країв; окремі предмети одягу для утеплення або з декоративною метою, наприклад шарфи, шалі, гамаші, крайки манжет, утеплення для рук, пояси, поділ накидки, шапки або рукавички; постільні приналежності, наприклад ковдри або японські матраци; іграшки або вироби для забави, наприклад опудала тварин; сумки або гаманці і доповнення до подібних речей.

Оздоблення хутром манжет та коміра

Для втримання тепла манжети одягу частіше всього призбираються складками самим оздобленням в такій мірі, щоб зап'ястя власника одягу не було неприємно стягнуте. Незважаючи на таке звуження манжети власник одягу не буде зазнавати труднощів при вдяганні своєї руки через манжету завдяки істотній еластичності матеріалу основи оздоблення.

Оздоблення хутром коміра плаща фото Хутряне оздоблення чоловічої куртки фото

Рис. 3 Приклад оздоблення хутром коміра плаща

Рис. 4 Оздоблення хутром куртки

Як можна бачити з рис. 4, оздоблення коміра частіше всього звужується в обох своїх кінцях. Крім того, оздоблення коміра повинне ідеально підходити до коміра куртки. Для виконання цих вимог необхідно, щоб еластична сітка оздоблення коміра мала форму півмісяця.

Хутряні шапки

На рис. 5 показано шапку оздоблену хутром в якості прикраси. Як показано на рисунку, оздоблення має форму у вигляді петлі, у яку і вставляється верх капелюха.

 Шапка з хутра фото

Рис. 5. Шапка хутряна

У прикладі наведеному на рис. 5 хутро використається як прикраса для жіночого капелюха. Однак можливий варіант, коли вся шапка може бути виконана повністю з хутра. У цьому випадку бажане використання хутра з еластичною основою. Тоді капелюх буде мати властивість до розтягування, так що вона може підійти кожній людині.

Хутряні шарфи або шарфи з хутра

Використання хутра для виготовлення шарфа найчастіше виконується як показано на рис. 6. Для шарфа може бути цілком достатньо, щоб сітка основи розтягувалася тільки в поздовжньому напрямку шарфа. Завдяки цій властивості власник може легко надягти його або зняти.

Шарфи з хутра фотоСпосіб зав'язування хутряного шарфа фото

Рис. 6 Хутряний шарф

Рис. 7 Спосіб зав'язування хутряного шарфа

Як видно з рис. 6, еластична сітка має проріз, розташований поблизу одного кінця шарфа. На рис. 6 для кращого розуміння сітка зображена частково відкритою, хоча насправді вона закрита хутром і її невидно. Частіше всього проріз може бути витягнутим уздовж уявної центральної лінії, що проходить уздовж шарфа. Для носіння шарфа його інший кінець продівають через проріз, як показано на рис. 7, тим самим вберігаючи хутро шарфа від зношування та витирання. Продінутий кінець хутряного шарфа завдяки ворсистості добре утримується в прорізі.

Як показано на рис. 6, шарф може бути розділений на поздовжні зони, що відрізняються кольорами, візерунком і так далі. Для одержання такого результату до сітки основи можуть прикріплюватись смужки хутра різного типу. У показаному прикладі кожна зона зі смужками проходить уздовж шарфа, хоча кількість варіацій не обмежується приведеним.

Читайте також:

1. Лаконічно та доступно про шуби (короткий огляд)
2. Купити дублянку: огляд
3. Хутро мода: огляд ринку шкіри та хутра
4.
Що краще купити шубу в розпуск чи з цільних хутряних пластин
5. Поради тим хто хоче купити шубу чи дублянку

  • Дата створення : 2016-04-23
  • Переглядів : 1782
Теги : mink-shop