Коротка характеристика моделей шуб

Курточкакоротка шуба, довжина від 60 см до 80 см. Такі шуби користуються особливим попитом у власниць автомобілів, тому їх ще називають «автоледі». Можуть бути з поясом або без, на кулісці, з капюшоном, коміром (круглий, англійський, стійка, апаш). Можуть бути прямими, або трапецією, з різними видами рукавів.

Френч – шуба середньої довжини від 90 см до 130 см. Модель користується особливою популярністю, тому що і не довга, і не коротка. Френч, як правило, йде разом з поясом, хоча може носитися і без нього. Однаково прикрасить і 14-и літню дівчину і солідну жінку. Як правило, шуба з розрізами з боків, може бути або з капюшоном або з різними видами комірів (круглий, англійський, стійка, апаш). Френч - це шуба прямого пошиву.

Класика – назва говорить саме за себе. Дана модель, як і «Мерседес» серед автомобілів - ніколи не застаріє і не залежить від моди. Шуба підкреслює жіночність, статус; дарує відчуття ніжності, легкості і впевненості в собі при будь-якій погоді і за будь-якої ситуації. Довжина від 100 до 130 см. Як правило, шуба буває зроблена із пластин або в розпуск, з капюшоном або без, найчастіше без пояса, хоча є моделі і разом з ним. У різному кольорі. Класика - шуба без зайвого оздоблення. Шуби «класика» можуть бути прямими, трапецією, з різними видами рукавів.

Свінгер (манто) – шуби, довжина яких від «вище коліна» до «нижче коліна», тобто від 100 до 110 см. Найчастіше шуба має форму трапеції або кльошу до 3,5 метрів внизу по периметру, з капюшоном або без, з різними типами комірця (круглий, англійський, стійка) та рукавів.

Дзвіночок – шуба, низ якої як би розкльошений, завдяки чому шуба нагадує дзвіночок. Як правило, довжина шуби має довжину «до колін» або «нижче колін». Може бути з капюшоном або без, з різними типами комірця (круглий, англійський, стійка) або рукавів. Цікава і незвична модель, що дає жінці відчуття ніжної жіночності та м'якості.

Балетка – модель, схожа на дзвіночок, зазвичай йде з розкльошеною спиною. Довжина варіюється від 80 до 100 см (до і нижче коліна). Може бути з відлогою (капюшоном) або без, з різними типами комірця (круглий, англійський, стійка) або рукавами.

Метеликмодель трапеція, рукави та низ якої вирізані особливим способом, форма шуби у цьому разі нагадує крила метелика. Може бути з капюшоном або без. Довжина від 80 до 105 см. Носити як жінки так і молоді дівчата. Якщо немає капюшона, то може бути тільки круглий комірець. Модель дуже жіночна, гарна, приховує недоліки фігури.

Клеопатра – модель трапеція, довжина якої може бути від «коліна» до «середини ікри» (від 100 до 130 см). Внизу і по рукавах моделі йдуть хвилеподібні вставки хутра, що нагадують оборку.

  • написати nimda
  • Опубликовано в: Огляди
  • Дата створення : 2016-03-11
  • Переглядів : 1380
  • Коментар : 0
Теги : opencart

Залишити коментар